Foto/ Detaji i veçantë i kravatës së Ramës, Homer-it i bien të mbathurat

Kryeministri Edi Rama u kthye me urgjencë nga Bullgaria, ndërsa në Kuvend pritet të votohet raporti i shkarkimit të Presidentit Ilir Meta.

Rama njihet për stilin e tij të veshjes, si kostumi elegant me atlete apo dhe çitjanet herë pas here.

Gjithashtu, kreu i qeverisë zgjedh të luajë dhe me kravatat, ku ka bërë përshtypje ajo me të cilën ka shkuar sot në Kuvend.

Kravata ka personazhin e famshëm të “The Simpsons”, të cilit në kravatën e Ramës i bien të mbathurat.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.