“Drejtimi i OSBE-së, mision i përmbushur”. Rama: Shqipëria doli më e fortë dhe më e respektuar

Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama mbajti fjalën përmbyllëse në Ministerialin e OSBE-së, pas zgjedhjes së krerëve ekzekutivë të kësaj organizate.

Në rrjetet sociale, ai ka shpërndarë disa foto nga fjala e tij, ku shkruan se, pas drejtimit të OSBE-së Shqipëria del më e fortë dhe më e respektuar nga ndërkombëtarët.

“Mision i përmbushur, prej ku Shqipëria del më e fortë dhe më e respektuar ndërkombëtarisht”, shkruan Rama.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.