Basha uron shqiptarët për 28 Nëntorin 

Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka uruar ditën e Pavarësisë në një postim në llogarinë e tij në Tëitter. Basha thotë se 28 Nëntori është dita e madhe që bashkon shqiptarët “në mirënjohje të thellë për veprën e heronjve dhe dëshmorëve të Kombit.

LULZIM BASHA NË TWITTER

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.