Basha, darkë pune me ambasadoren e SHBA, Yuri Kim

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar mbrëmjen e kësaj të shtune me ambasadoren amerikane në Tiranë, Yuri Kim

Burime mediatike bëjnë të ditur se, lideri i opozitës dhe ambasadorja Kim ndodhen në një darkë pune, ku sipas “News24” po diskutojnë për problematika të ndryshme të vendit, situata ekonomike, situata e krijuar nga pandemia etj.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.