Rama komenton videon e Bashës duke gatuar: Për t’u admiruar që…

Gjatë konferencës për shtyp me ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, kryeministri Edi Rama i është përgjigjur dhe pyetjeve politike të gazetarëve.

Një prej tyre ishte për videon e kreut të PD-së, Lulzim Basha, i cili shfaqet duke gatuar në shtëpinë e tij dhe nëse Rama do na surprizonte deri në zgjedhje.

“Nuk dua të bëj koment. Mendoj që është për t’u admiruar një njeri që gatuan me këpucë të shtunën mbrëma. Kjo bën diferencën”, tha Rama.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.