108 vjetori i krijimit të FA-së. Rama: respekt për çdo shqiptar e shqiptare që ka shërbyer

Kryeministri Edi Rama ka shprehur sot, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, respektin ndaj Forcave të Armatosura Shqiptare, të cilat shënojnë sot 108 vjetorin e krijimit.


MIRËMËNGJES
dhe me shprehjen e respektit më të madh, për çdo shqiptar e shqiptare që në këta 108 vjet, ka shërbyer në radhët e Forcave të Armatosura të Shqipërisë, ju uroj një ditë të mbarë.

Lavdi Dëshmorëve!

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.