Përmendi foltoren, Spaho i kthehet Spiropalit: S’ke parë gjë akoma

Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho në një replikë në Kuvend i është kundërvënë ministres Elisa Spiropali, pasi kjo e fundit përmendi ‘Foltoren’ e Berishës.

Spaho tha se maxhoranca ka frikë nga “Foltorja”, ndërsa i sugjeroi Spiropalit që të presë, pasi nuk ka parë gjë akoma.

“Zonja Spiropali është e dyta herë që po zini në dorë foltoren, pa pasur arsye. Nëse doni të sulmoni njëri-tjetrin, mund të gjeni forma të tjera. E kuptoj frikën që ju vjen nga foltorja, se ndjeni frikën. Por prisni dhe do të shihni.”, tha Spaho.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.