Rama, fans i Fifit? Pëlqen këngën që u krijua brenda “Big Brother”

Kënga që bëri xhiron e rrjetit pas daljes së këngëtares Filloreta Raçi (Fifi) nga “Big Brother VIP”, mesa duket i ka pëlqyer dhe kryeministrit Edi Rama, i cili ka postuar një reels në “Instagram” me të në sfond.

“Valbona Magjike”, shkruan Rama, ku kënga u shton efektin stilistik pamjeve magjepsëse.

E publikuar DEMO tashmë në Youtube, “Diell” ka marrë 1.6 milionë klikime në kohë rekord dhe Ramës nuk i ka shpëtuar kënga më e pëlqyer momentalisht e shqiptarëve, duke e postuar në rrjetet sociale.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.