Parashikimi i motit, 26 nëntor 2020

Kushtet e qeëndrueshme atmosferike do të sjellin kthjellime dhe vranësira të lehta në zonat malore në pjesën e parë të ditës. Ndërsa në pjesën e dytë të ditës vranësirat kalimtare do të jenë prezente në të gjithë vendin.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por do të mbeten konstante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1°C deri në 19°C.

Era do të fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det, me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi verior, duke krijuar dallgëzim 2 ballë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.