Zbulohet më në fund misteri, ja si e kanë quajtur vajzën e tyre Ledri dhe Sara Hoxha

Këngëtari i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha, janë bërë prindër për herë të parë para dy ditësh.
Vetë Ledri e konfirmoi ardhjen në jetë të bebes së tyre, përmes një postimi në rrjetet sociale.

Mediat kosovare kanë bërë me dije se vogëlushja do të quhet Poema Blue, teksa citojnë burime pranë çiftit të njohur.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.