Zbulohet e dashura e Tom Cruise, 20 vite më e re se aktori i famshëm

Aktori i njohur Tom Cruise takohet fshehurazi me yllin britanik Hayley Atwell.

Çifti janë vënë re të kapur për dore gjatë një shëtitje në Londër, duke pohuar kështu se janë në një marrëdhënie me njëri-tjetrin. Këto foto bëhen publike disa ditë pasi Cruise pushoi nga puna të gjithë stafin e tij për shkeljen e rregullave anticovid.

Cruise dhe Hayley, e cila është 20 vite më e re se ai, janë afruar më shumë me njëri-tjetrin gjatë kohës që xhironin disa skena filmi në Romë dhe Mbretërinë e Bashkuar.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.