Video/ Pas shumë muajsh në arrati, Stresi nxjerr videon e papritur

Reperi i njohur Stresi është kthyer në Shqipëri, pas shumë muajsh që ndodhej në arrati.

Ai ka publikuar në “Instagram” një video nga aeroporti i Tiranës ku prindërit kishin dalë për ta pritur.

Kujtojmë se disa muaj më parë Stresi paralajmëroi rikthimin në atdhe.

“Kaluan shpejt 7 muaj menduan që s’do kthehem hahahaha. Shihemi këtë muaj, kur ju që nuk latë gjë pa thënë për mua dijeni që do ju q***”, shkroi reperi në postimin e tij.

Nuk është hera e parë që reperi problematik përballet me policinë dhe drejtësinë shqiptare.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.