VIDEO/ Konkurrenti nuk përmbahet, përplas në tokë shef Renaton

Njëri prej konkurrentëve, Eusebio në emisionin “Hells Kitchen” ka debatuar ashpër me shef Renato Mekollin, aq sa degjeneroi deri në në përdorimin e fjalëve banale dhe përplasjen e këtij të fundit në tokë.

Renato i ka kërkuar llogari për ofendimin, ndërsa Eusebio është revoltuar edhe më tepër dhe e ka përplasur në tokë.

Renato njihet për sjelljet e ashpra të tij, por edhe ofendimet që u bën konkurrentëve.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.