VIDEO/ Kënga e reperit shqiptar bëhet hit në “TikTok”, nuk i reziston as Gianluca

Nëse jeni përdorues të “TikTok” me shumë mundësi keni dëgjuar teksa freestyle i Don Xhonit është bërë viral.

Ky freestyle mori famë të menjëhershme kur reperi e këndoi në emisionin e Meriton Mjekiqit dhe përfundoi në “TikTok” dhe në faqen me mbi 3 milionë ndjekës të Ellen Tv Show në Instagram.

Së fundmi, ka qenë ylli i Instagramit, Gianluca Vacchi që ka bërë një sfidë me freestyle-in e reperit shqiptar. Videoja ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente, ndërsa s’kanë munguar as ata që kanë bërë tag Don Xhonin.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.