Vendosi balonin gastrik, reperi shqiptar humb plot 32 kg për 8 muaj

Reperi i përfolur, Big Kik, vendosi para pak kohësh që  të bëjë një ndryshim të madh në pamjen e tij. Ai iu nënshtrua ndërhyrjes së balonit gastrik, ndërsa eksperiencën e ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

Tashmë, afro tetë muaj pas kësaj ndërhyrjeje Big Kik ka humbur plot 32 kg.

Big Kik ka qenë në qendër të mediave së fundmi për shkak të sherrit të tij me Noizy-n.

Noizy përmend Big Kik te kënga këngës “Një herë e mirë”, ku shprehet se ka dhënë shumë ndihma por disa persona kanë dalë “fake”.

“Dhash ndihm hapa shum dera, shumica mdolen fak-era. Ju kam shti dhe mrena n’studio nese foli me hejtera kta menojn se un sdi gjo un i marr vesh, njo ka njo. Ti nuk je pjes e grupit nese neve nuk na do, opozites i kallzo je me fat je kalamo. Se ca meriton ti as familja mos me t’njoh. S’je i pari as i funit je kanuni i majmunit. U bo b*tha jote llapa llapa, fshije pak qumshtin! Tash po me thonn se kam beff kta klysha i kam rrit njoni 97 ,99 ,e tjetri o 2000 (hahah)”.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.