Valbona Selimllari prezanton për herë të parë me të birin, shihni ngjashmërinë e ”frikshme” mes tyre

Së fundmi, ajo nuk ka rezistuar po publikuar një foto me djalin e saj Kejnin i cili ka një ngjashmëri shumë të madhe me të ëmën dhe kjo gjë i ra në sy të gjithëve.


Gjithashtu Valbona ka ndarë edhe një foto me vajzën e saj të vogël dhe mbesën e cila u bë e njohur për publikun shqiptar nga spektakli “Në kurthin e Piter Pan” në Tv Klan. 

Missi i parë Valbona Selimllari është një nga gratë më të bukura në Shqipëri e cila vazhdon ta ruajë freskinë e saj ndër vite. Ajo si gjithmonë përpiqet që të mbajë larg syrit të publikut jetën private dhe nuk e kemi parë të japë asnjë intervistë.

Së fundmi, ajo nuk ka rezistuar po publikuar një foto me djalin e saj Kejnin i cili ka një ngjashmëri shumë të madhe me të ëmën dhe kjo gjë i ra në sy të gjithëve.


Gjithashtu Valbona ka ndarë edhe një foto me vajzën e saj të vogël dhe mbesën e cila u bë e njohur për publikun shqiptar nga spektakli “Në kurthin e Piter Pan” në Tv Klan. 

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.