Tyga, “i çmendur” pas modeles shqiptare. Ja për kë bëhet fjalë

Reperi i njohur me famë botërore, Tyga, duket se është “i marrosur” pas modeles shqiptare Trejsi Sejdini.

Kjo e fundit është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku numëron mbi 300 mijë ndjekës.

Së fundmi, Trejsi ka tërhequr vëmendjen e Tyga, ish i dashuri i Kylie Jenner-it, i cili i ka bërë follow në Instagram dhe modelja ia ka kthyer.

Nuk dihet ende nëse dyshja kanë folur me njëri-tjetrin apo ç’po ndodh mes tyre. Megjithatë, kjo nuk është hera e parë që Tyga është tërhequr nga një vajzë shqiptare.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.