Trejsi Sejdini dhe Don Xhoni në një lidhje/ Si qëndron e vërteta?

Ka dy javë që në media po shkruhet se një lidhje e re dashurie mund të ketë nisur mes reperit Don Xhonit dhe “Miss Universe Albania 2018” Trejsi Sejdinit.

Shkaku? Disa foto të publikuara ku dyshja shihet duke darkuar në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ata duken mjaft të afërt, teksa deri më tani nuk kemi qenë në dijeni të ndonjë miqësie mes tyre.

Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar rreth këtyre fotove, teksa Trejsi prej disa ditësh ndodhet në Prishtinë.

Megjithatë, modelja i ka hedhur benzinë zjarrit me një video ku shfaqej duke dëgjuar këngën e Donit.

Por, si qëndron e vërteta?

Ndonëse deri tani nuk kishim dijeni rreth shoqërisë së tyre, si duket Doni dhe Trejsi qenkan vetëm shokë.

Megjithatë bashkë këto kohë i ka bërë puna sepse Trejsi do jetë protagoniste në njërin prej projekteve të reja të reperit, për të cilin nuk ka ende detaje.

Don Xhoni mori famë pas një ‘freestyle’ të realizuar në emisionin e Meriton Mjekiqit.

Pas asaj puntate ai u bë tepër i njohur, teksa ka publikuar “Tjera llafe” dhe bashkëpunimin me Encën dhe të dyja bënë namin, teksa një muaj më parë solli “Alles gute criminale”.

Trejsi Sejdini është një ndër modelet më të komentuara. E lodhur nga skandalet dhe vëmendja e madhe mediatike, Trejsi vendosi të largohej disa muaj më parë drejt Shteteve të Bashkuara, por prej kohësh ndodhet në Shqipëri teksa nuk mungojnë udhëtimet e shpeshta në Kosovë.

Ajo vazhdon të merret me modeling dhe në llogarinë e saj në Instagram nuk mungojnë fotot e shumta profesionale.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.