Tayna ka gati “bombën” e fundvitit, ndryshon dhe…

Prej ditësh reperja e njohur Tayna ka paralajmëruar ndjekësit për një surprizë të madhe duke publikuar herë pas here dhe foto ku ka ndyrshuar shpesh pamjen e saj.

Si çdo herë tjetër, Tayna është gati të plasë bombën e saj dhe ndjekësit janë kruiozë të dinë ç’po kurdis këtë herë.

Por reperja s’ka dhënë asnjë detaj lidhur me materialin për të cilin po punon dhe fansat duan të mësojnë sa më parë dhe një titull dhe një datë publikime.

Por, duket se do të duhet të presim edhe pak për të dëgjuar perlën e re të Taynës! Jemi të gjithë sy e veshë!

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.