Sara Hoxha zbulon portretin e Roman për herë të parë

Shumë të rezervuar dhe rrallëherë shfaqen tashmë në publik, madje pak më shumë Sara se sa Ledioni.

Ata janë përpjekur të mbajnë larg vëmendjes dy djemtë e tyre London dhe Roman. Vogëlushin London e kemi parë herë pas here përmes fotove, por portretin e Roman Sara nuk na e kishte treguar më parë.

Sot ajo ka vendosur të thyejë rregullat e të publikojë foton e parë të Roman. Ajo ka publikuar në Instagram një nga imazhet më të ëmbla, në të cilën shihet përkrah Ledionit dhe vogëlushit, duke e prezantuar kështu për herë të parë me botën. Deri më sot ata e kishin mbajtur të fshehtë portretin e djalit, duke mos publikuar asnjë foto të tij.

Menjëherë pas postimit kanë nisur komentet nga ndjekësit, të cilët kanë filluar të gjejnë se kujt i ngjan më shumë i vogli. Disa thonë se ngjason më tepër me Ledionin, të tjerë me Sarën dhe ka edhe nga ata që thonë se ngjan me teze Lorin.

Në muajin tetor i vogli i familjes Liço festoi 1-vjetorin e lindjes, për të cilën mami Sara dhe babi Ledioni u kujdesën që të ishte shumë speciale.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.