Ribashkohen zyrtarisht pas 20 vitesh, Jennifer Lopez me aktorin Ben Affleck

Ikona e muzikës amerikane, Jennifer Lopez, duket se nuk nguron më të dalë hapur me të dashurin e saj të ri Ben Affleck.

Mbrëmjen e djeshme ishte vetë këngëtarja, e cila postoi një foto në ‘Instagram’ me parterin e saj duke u puthur. Reagimet kanë qenë të shumta, dhe kometuesit janë përfshirë shumë në këtë ngjarje pasi fotoja ka marrë mbi 91 mijë komente, më shumë se pothuajse të gjithë fotot e fundit.

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë qenë në titujt kryesorë të mediave që kur dyshja u rikthyen së bashku në Mars 2021. Ata janë ribashkuar pas 20 vitesh, pasi më herët kanë patur një romancë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.