Reperi i njohur bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur një burim pranë çiftit, për gazetën Express. Mësohet se partnerja e këngëtarit, Sara ka sjellë një jetë vajzën e tyre gjatë ditës së sotme.

Akoma nuk ka një reagim zyrtar nga çifti i njohur. Në postimet e tyre në rrjetet sociale, ata kanë treguar se mezi po e prisnin ardhjen në jetë të vajzës së tyre.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.