Reper i mirënjohur shqiptar nuk është më beqar

2Ton është një nga emrat më të dashur të muzikës shqiptare, me mjaft hite dhe bashkëpunime. Shpesh është thënë se në jetën private ai është beqar por tashmë ka një lajm të keq për fansat e tij.

Ai ndodhet në një lidhje dashurie serioze, megjithatë ka vendosur ta mbajë atë larg syrit të publikut, sikurse raporton “Prive”.

Nuk dihet ende asnjë detaj rreth lidhjes së tyre, por ne shpresojmë t’i shohim sa më parë së bashku.

Ndërkohë ditën e sotme 2Ton ka publikuar projektin e ri që titullohet “Gota”, projekt i cili është pritur goxha mirë nga fansat.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.