Prindër për herë të dytë, Almeda Abazi tregon gjininë e bebit

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, aktori turk, Tolgahan, njoftuan vetëm pak kohë më parë se do të bëhën prindër për herë të dytë.

Ditën e sotme, Almeda Abazi ka publikuar një video në rrjetet sociale ku ka treguar gjininë e bebes.

‘E bekuar’– shkruan Almeda në përshkrimin e videos.

Në videon e publikuar, duket çifti të cilët po darkonin në mesin e familjarëve dhe Tolgahan mbante para tij një kuti ku ndodhej një body ngjyrë e kuqe, ku u nënkuptua se ata janë në pritje të një vajze.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.