Preket Armina: Fjalimi i doktorit më emocionoi

Mbrëmjen e së dielës, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha i dhanë fund beqarisë.

Ata organizuan një dasmë me rreth 300 të ftuar, shumë prej të cilëve ishin të njohur.

“Edhe për mua, fjalimet e Doktorit dhe të babit kanë qenë pjesa më emocionuese. Nga babi e prisja, por nga Doktori jo me thënë të drejtën. Të thoshte diçka kaq të ndjerë e të lartësojë femrën, t’i japë femrës respektin dhe lëvdatat e duhura… Akoma e shikoj videon dhe mund të them se ka qenë ndër surprizat më të bukura të asaj mbrëmjeje”, tha blogerja e prekur.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.