Në hapat e të ëmës, vajza e Heidi Klum pozon për kopertinën e “Vogue”

Bëmë mama të të ngjaj. Shprehja duket se merr kuptim për Leni Klum vajzën e ish-modeles Heidi Klum që debuton në botën e modës në kopertinën e “Vogue Germany” dhe përgatitet të hedhë hapat në gjurmët e nënës së saj.

E lindur 16 vjet më parë nga marrëdhënia e yllit të pasarelave me Flavio Briatore, ajo ndihet e sigurt në potencialin e saj. “Për mua, modelimi është çështje gjenesh”, tha ajo për revistën.

Nënë e bijë pozuan së bashku, të veshura me rroba të stilit mashkullor. Për Klumin e vogël, modelingu ka qenë gjithmonë një ëndërr, por asaj iu desh të bindte nënën e saj që ishte skeptike.

Tashmë duket se Heidi është krenare për vajzën e saj gjë qe ka shprehur me postimin e kopertinës në rrjetet sociale.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.