Mëngjesi i adhurueshëm i Sarës dhe Ledrit

Poem Blu, vogëlushja e Sarës dhe Ledrit erdhi në jetë tre ditë më parë dhe mëngjesi i sotëm nuk mund të ishte më i ëmbël se kaq.

Dyshja nuk na e kurseu në rrjete sociale portretin e të voglës, që u kthye menjëherë në bebushin më të komentuar në Shqipëri e Kosovë.

Sot, Sara ka ripostuar disa foto të portretit të ëmbël të bebushes së saj, e cila na e zbukuroi të gjithëve mëngjesin.\

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.