Më në fund e pranuan, Vlashent Sata zyrtarizon lidhjen me moderatoren

Prej kohësh në mediat rozë flitet për një lidhje mes tyre por asnjëri deri më sot nuk e kishte pranuar publikisht. Flasim për moderatore Dojna Memën dhe këngëtarin Vlashent Sata.

Por tashmë Vlashenti e bëri publike këtë gjë, pasi ka publikuar një video me moderatoren ku ka bërë një kolazh të momenteve të tyre më të bukura.

“Uroj qe ky fundvit t’ju gjeje me zemren dhe syte plot dashuri. Gjithçka tjeter do të behet me mire dojnamema”, ka shkruar ai.

https://www.instagram.com/p/CJZU7zmh8xa/

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.