“Mbaja posterin e tij në dhomë”, këngëtarja zbulon aktorin e saj të preferuar

Shumë persona tashmë të njohur kanë pasur në të kaluarën një model apo personazh që e simpatizonin.

Një të tillë ka pasur dhe këngëtarja e njohur, Era Rusi, e cila zbuloi në “Ftesë në 5”, se ka pasur simpati për aktorin e “Hollywood” Leonardo Di Caprio. Këngëtarja theksoi se kur ka qenë më e re mbante poster të Leonardos në ambientet e dhomës, madje edhe brenda në dollap.

“Leonardo Di Caprio ka qenë i preferuari im. I mbaja poster në dhomë dhe në dollap brenda”, tha Era.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.