Kush paguhet më shumë? Lyrical Son dhe Mc Kresha e thonë troç

Mc Kresha dhe Lyrical Son janë prej vitesh kolegë dhe miq shumë të mirë. Ata ndajnë çdo gjë së bashku. Madje, edhe pagesat e koncerteve.

Të pyetur se kush merr më shumë, djemtë pohuan se e njëjta gjë ndodh edhe fitimet.

“Ne kemi pasur grindje, kacafytje, keqkuptime të të gjitha natyrave të mundshme, përveç lekut. Ne gjithçka e ndajmë 50 me 50”, u shpreh Kresha.Kujtojmë që së fundmi djemtë kanë sjellë edhe një bashkëpunim me Elvana Gjatën me titull “Stuhi mbi oqean”, i cili është pëlqyer shumë nga publiku.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.