“Këtë vit…”, Armina Mevlani rrëfen planet për të bërë fëmijë

Armina Mevlani, ka shprehur se është gati për t’u bërë nënë. Ajo dhe Shkëlzen Berisha janë në një lidhje të konsoliduar tanimë prej shumë vitesh dhe duket se ka ardhur moment që të bekohen edhe me një fëmijë. Blogerja e ka pranuar këtë për ndjekësit e saj, në Instagram.

“A do të ngelësh shtatzënë vitin që vjen?”, e pyet dikush në Instagram.

 “I dua bebat. Dua që të ngel shtatzënë, por kur Zoti të vendosë. Nuk e di nëse do ndodhë këtë vit apo tjetrin”, është përgjigjur ajo.

Tanimë ne jemi gjithë sy e vesh për të parë kur do të bëhen prindër.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.