Kërkohet ndryshim i akuzës, Fjolla Morina “fut sherrin” në Prokurorinë e Kukësit

Këngëtarja Fjolla Morina duket se ka futur në sherr prokurorinë e Kukësit teksa drejtuesja e këtij institucioni ka dalë kundër vartësit të saj.

Ajo ka kërkuar që këngëtarja të gjykohet për trafik armësh në bashkëpunim me biznesmenin Fisnik Syla dhe shoferin Fitim Muja.

Deri më tani prokuroria ka ngritur ndaj Fjollës vetëm akuzën për armëmbajtje pa leje ndërsa ka kërkuar pushim të çështjes për biznesmin që tashmë dihet publikisht që është i dashuri i saj, Fisnik Sylën dhe shoferin Fitim Muja.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.