Kejsi, një nuse që do e donin të gjithë. Ja si e uron mamin e Stresit

Një ndër çiftet që kanë pasur një marrëdhënie të komplikuar me uljet dhe ngritje. Kejsi dhe reperi Stresi janë një ndër çiftet më të përfolura në showbiz-in shqiptar.

Nëna e reperit sot fetson ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte një urim me fjalë të ndjera nga Stresi.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.