Kanye West ribashkohet me ish-gruan, ç’po ndodh me Irina Shayk

Kim Kardashian dhe Kanye West janë bërë bashkë për hir të fëmijëve së fundmi pavarësisht keqkuptimeve pas divorcit. Reperi dhe Kim ndërmorën një udhëtim në San Francisko bashkë me fëmijët gjatë fundjavës.

Sipas një burimi të “Us Weekly”, ata vizituan muzeun e qytetit dhe dukeshin si një familje normale. Megjithëse reperi iu ka dhënë fund mosmarrëveshjeve me ish-gruan dhe po kalon kohë me të për hir të fëmijëve, kjo nuk ka ndikuar aspak në raportin me Irina Shayk.

Megjithëse u përfol se i kishin dhënë fund lidhjes, ky lajm nuk është i vërtetë. Mediat e huaja shkruajnë se ata vazhdojnë ende bashkë dhe reperi e ka vizituar disa herë modelen. Kujtojmë që Irina dhe Kanye përfliteshin prej kohësh për një romacë derisa u kapën mat pas një udhëtimi në Francë.

Kanye West and Irina Shayk are already cooling off: sources

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.