Ish Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini në një film erotik? Vetëm për këtë shifër

Modelja dhe ish Miss Universe Albania në vitin 2018, Trejsi Sejdini është spikatur gjithmonë për tipin ‘moskokëçarës’ dhe lë gjithmonë pa fjalë me deklaratat e saj.

Së fundmi ajo ka dhënë një intervistë për “Prive”, ku ka zbuluar detaje nga jeta e saj personale. Trejsi u shpreh se lidhja e saj më e gjatë ka zgjatur katër vite, por kur u pyet moshën kur ka humbur virgjërinë refuzoi të përgjigjej.

E pyetur nëse do të luante në një film me skena erotike për një sasi parash prej 1 milion euro, bukuroshja nga Elbasani ka thënë se po, do ta bënte diçka të tillë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.