Igli Tare sulmohet nga një pitbull pranë shtëpisë së tij

Një pitbull ka sulmuar ish futbollistin e njohur të kombëtares shqiptare dhe drejtor të klubit sportiv të Lacios, Igli Tare

Ai isht eduke shëtitur me qentë e tij pranë vendbanimit në Olgiata, ku ai jeton prej disa kohësh me familjen e tij kur ndodhi ngjaraj e rëndë raportojnë mediat italiane.

Teksa po kryente ecjen e tij në rrugë një pitbull i shpëtoi pronarit dhe sulmoi Taren.

Ndërhyrja e mbikëqyrjes arriti vetëm të kufizonte dëmin, por Tare humbi një qen, i vrarë nga Pitbulli, ndërkohë që vetë ish-futbollisti është lënduar, raporton Report TV.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.