Françeska Jaçe i hyn politikës. Zbuloni ku do të kandidojë për deputete

Ish-banorja e “Big Brother” dhe modelja Françeska Jaçe është gjithmonë në qendër të mediave rozë, për shkak të linjave provokuese dhe deklaratave befasuese.

Por deklarata e saj më e fundit është politike.

Në një intervistë për “Prive”, Françeska ku treguar dëshirën e saj për t’u përfshirë në politikë, por pa zbuluar me cilën parti.

“Kam ndërmend ta hedh vetë kandidaturën në Vlorë si deputete e Vlorës, kështu që mbetet për t’u parë”, ka thënë ajo.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.