FOTO/ Surprizon “Hyrem”, shfaqet nudo nga vaska

Meryem Uzerli, e cila njihet për rolin e “Hyremit”, në serialin “Sulejmani i madhërishëm”, është një nga aktoret më të preferuara të momentit.

Ajo ka afro 7 milionë ndjekës në Instagram dhe padyshim është shumë aktive, ku herë pas here ndan momente të ndryshme si nga jeta private ashtu edhe nga prapaskenat e xhirimeve.

Së fundmi, Uzerli i ka befasuar të gjithë, pasi është shfaqur nudo nga vaska dhe ka treguar se momentalisht ndodhet në Gjermani.

Kujtojmë që në janar të këtij viti, aktorja u bë nënë për herë të dytë. Ajo solli në jetë një djalë dhe nuk nguroi ta ndante me fansat lumturinë e këtij momenti.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.