REPERI/ Getinjo publikon foto nga adoleshenca. Shiheni si dukej

Është në një nga reperët më të suksesshëm në tregun shqiptar, por Getinjo ka treguar gjithmonë se mbetet një njeri i thjeshtë.

Reperi është shumë aktiv në rrjete sociale, ku shpeshherë ndan imazhe nga përditshmëria e tij, po asnjëherë nuk harron dhe periudhën kur nuk ishte i famshëm.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi që nuk e kishim parë kurrë ndonjëherë, të shkëputur nga periudha e adoleshencës.

Reperi shprehet se fotoja është realizuar rreth viteve 2005-2006, krahas së cilës ka shkruar: “Origjinal”.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.