FOTO/ Luana Vjollca ka ndryshuar look-un e saj. Sot në mbrëmje do ta shihni…

Këtë të shtunë, do të shohim një Luanë tjetër në “Shiko kush Luan”. Një Luanë të kthyer nga bionde, në brune.

Moderatorja e dashur ka postuar disa foto në Instagram, ku shfaqet me look-un e ri.

“Kush je ti dhe çfarë i ke bërë Luanës?-shkruan Luana në Instagram.

Luana duket bukur, ama flokët brunë e tregojnë pak të egër. Mbase kështu na duket neve që jemi mësuar me Luanën bionde.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.