FOTO/ Infektohet me Covid-19 ish-konkurentja e “Për’puthen”

Ina Kollçaku ka zbuluar se është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë me dije vetë Ina përmes një postimi në rrjetet sociale, ku është shprehur se virusi e ka lënë në gjumë për orë të tëra.

“Kam qenë duke fjetur për 17 orë. Si po e përballoj Covid-19.”, ka shkruar Kollçaku në “Instastory”, duke mos dhënë detaje të tjera se si paraqitet gjendja e saj shëndetësore dhe çfarë simptomash po përjeton.

Kujtojmë që Ina u bë e njohur me pjesëmarrjen e saj në edicionin e parë të emisionit “Për’puthen”.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.