Foto/ Geti dhe Marina publikojnë foton e parë të vajzës pas lindjes

Marina dhe Geti kanë postuar foton e parë të vajzës së tyre, pasi dje ata u bënë prindër për herë të parë.

Moderatorja dhe reperi janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë emëruar Marget.

Si duket emri vjen nga shkurtesat e emrave të çiftit.

Sot të dy kanë postuar foton e parë të vajzës pas lindjes.

‘Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI 24/11/2021’, kanë shkruar të dy në rrjetet e tyre sociale.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.