FOTO/ Era Istrefi para dhe pas ndërhyrjeve plastike, ja si duket

Këngëtarja është një nga fytyrat e njohura e cila njihet për ndryshimet e shumta në pamje.

Era Istrefi dallon shumë sot nga ajo se çfarë ka qenë dikur. E këtë më së miri e dëshmon një fotografi e cila është publikuar së fundmi.

Në imazh, shihet Era Istrefi vite më parë dhe si duket sot, sipas fotos përveç ndërhyrjeve të saj në fytyrë ajo ka të bërë edhe gjoksin.

Faqja e njohur në Instagram, “Vipat e bllokut” ka publikuar një imazh të Erës para dhe pas dhe vërehet një ndryshim goxha i dukshëm.

Ndryshe, Era Istrefi asnjëherë nuk ka folur publikisht për ndërhyrjet e shumta të saj.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.