FOTO/ Donaldi s’mban dot lotët, Romeo kalon me parashutë mbi shtëpinë e BBV

Donaldi ka marrë një tjetër surprizë në Big Brother Vip, këtë herë nga vëllai i tij, Romeo. Ky i fundit është shfaqur me parashutë mbi shtëpi, teksa ka thirrur disa herë emrin e vëllait.

“Demi i vëllait, të do vëllai”, ka thënë Romeo.


Donaldi është shfaqur i prekur nga surpriza dhe është përlotur, ndërsa i kanë qëndruar pranë Semi dhe Kledi.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.