FOTO/Del fotoja e parë e vajzës së Ledrit dhe Sarës, ja si duket Poem Blu

Çifti i njohur mezi e kanë pritur ardhjen në jetë të vajzës së tyre dhe këtë e kanë treguar edhe përmes postimeve në rrjetet sociale.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Ledri ka publikuar një foto të vogëlushes, teksa i mban edhe gishtin e vogël.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.