Fansja e pyet pse s’ka qënë aktive kohët e fundit/ Lori Hoxha jep përgjigjen e trishtë

Lori Hoxha është një nga personazhet më aktive në rrjetet sociale. Së fundmi, Lori ka treguar se ka vuajtur me ankthin dhe depresionin.

Në një bashkëbisedim me ndjekësit, një fanse i ka shkruar se duhet të jetë më aktive.

Lori i është përgjigjur se ankthi dhe depresioni nuk e ka lënë të bëj një jetë më aktive.

“Edhe mua, por ç’ti bëjmë ankthit, depresionit, krizave ekzistenciale”, shkruan bukuroshja.

Share With:
Tags
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.