Familja mbretërore realizon kartolinën e vitit 2020, por ja kush mungon

Familja mbretërore britanike ka realizuar kartolinën e vitit 2020, si çdo vit tjetër.

Përveç zbatimit të rregullave të distancimit social, ajo çfarë bie në sy në kartolinë është fakti që Duka Harry dhe Dukesha Meghan Markle mungojnë.

Ata janë larguar prej kohësh nga pallati mbretëror dhe kanë nisur një jetë të thjesht larg familjes mbretërore.

Mbretëresha u shfaq e veshur me pallto të kuqe dhe kapele po në të njëjtën ngjyrë.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.