Eni Çobani feston ditëlindjen, Ardit Gjebrea i bën dedikimin e përzemërt

Eni Çobani është një ndër figurat më të dashura të ekranit shqiptar. Sot është një ditë e veçantë për të pasi feston 49-vjetorin e lindjes.

Dhe kësaj here nuk ka munguar një urim special nga miku i saj, Ardit Gjebrea.

Moderatori ka publikuar një fotografi me juristen e njohur, përkrah së cilës ka shkruar dhe një urim të veçantë.

“Tashmë jemi një familje dhe shumë dashuri për ty. Ditë të bekuara paç në jetë dhe vetëm gëzime. Happy birthday”, ka shkruar ai.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.