Dua Lipa nuk dëshiron të largohet nga Shqipëria

Dua Lipa vijon të shijojë pushimet në jug të vendit. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ndodhet prej disa ditësh në Shqipëri me familjen dhe të dashurin, Anwar Hadid.

Pas inspektimit të kopshtit që po ndërtohet me financimin e saj, Dua udhëtoi drejt jugut. Gjatë këtyre ditëve, autorja e hitit “Levitating” ka ndarë foto me 60 milionë ndjekësit e saj duke iu treguar bukuritë natyrore shqiptare.

Ajo ndodhet në Ksamil nga ku dhe ka ndarë disa foto mjaft provokuese. “Nuk dua të largohem kurrë.”, ka shkruar Dua.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.