Dhurata Dora ndryshon look-un/ Shihni transformimin e saj

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora eksperimenton shpesh me look-un e saj, dhe duket se i shkon çdo ngjyrë a model flokësh.

Së fundmi, Dhurata ka befasuar ndjekësit e saj, me një video ku shihet me flokë ngjyrë lejla.

Në InstaStory, këngëtarja ka ndarë një video me look-un e ri duke na befasuar të gjithëve!

“Leylaa leylaaa”- shkruan ajo krahas videos ku duket se po e dashuron pamjen e re.

Share With:
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.